Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

Aktualności

Dobre się cieszy, a my płaczemy

• autor: Grand/Żaba, 2012-08-15 16:08

"Takie mecze trzeba wygrywać"

W II kolejce rozgrywek IV ligowych. Mamry Giżycko zremisowały 1:1 z DKS-em Dobre Miasto. Na prowadzenie w 12 minucie wyprowadził gospodarzy strzałem głową, grający trener Krzysztof Koleśnik. Mamry-1, Dobre-0. Na odpowiedź gości nie musieliśmy długo czekać. W 18 minucie Zawodnik DKS-u Mateusz Kostek strzela wyrównującą bramkę. w 38 minucie była okazja do wyjścia na prowadzenie. Rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Reczek, strzelając w poprzeczkę. W 41 minucie zmiana. Schodzi zdobywca bramki Krzysztof Koleśnik. Jego miejsce zajmuje Grzegorz Kolaczuch. W II połowie, Mamrowcy atakowali bramkę gości, ale z słabym skutkiem, a to słupek, a to bramkarz wybije. Nie pomógł nawet Grzegorz Bierć specjalista od rzutów wolnych. Uderza w piłkę, a ta leci minimalnie ponad bramką. W 70 minucie DKS chciał wykorzystać sytuacje, ale piłka leci obok słupka bramki strzeżonej przez Adama Grażulewicza. W 88 minucie okazję do strzelenia gola na pustą bramkę zmarnował Krystian Wiszniewski posyłając piłkę wysoko nad poprzeczkę. W 89 minucie schodzi Grzesiu Bierć, a wchodzi Kamil Czurak. Mecz kończy się wynikiem 1:1. DKS się cieszy, My natomiast czujemy niedosyt. Następny mecz rozgrywamy w Iłowie z tamtejszą Polonią.  Skrót w rozwinięciu...

Junior Starszy zremisował z Startem Nidzica 2:2.

Junior Młodszy przegrał z MKS-em Szczytno 1:4