Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

Aktualności

Omulew leje Mamry

• autor: Grand, 2013-04-24 22:31

"Czarna środa nad Kęp Noł" źródło: gizycko.tv

Ten mecz kopacze Mamr Giżycko szybko nie zapomną. Mecz który powinien zakończyć się zdobyciem 3 pkt. dla nas, skończył się tym, że zwycięstwo wywieźli piłkarze z Wielbarka i wygrali zasłużenie... (więcej w rozwinięciu)

Od początku piłkarze Mamr grali słabo. Wielbarczanie nie mieli zbytnich problemów aby minąć naszych obrońców. Jedynie bramkarz Dominik Czajkowski był tym, który który stał na przeszkodzie drużynie  Omulewa i w I połowie nie wpuścił bramki (Padła jedynie bramka ze spalonego).

Od 40 minuty Mamry grały w dziesiątkę. Czerwony kartonik otrzymał Michał Sadłos i wtedy gra zaczęła słabnąć z minuty na minutę. Po I połowie 0:0

W II połowie gra wyglądała tragicznie (jakby z szatni wyszła zupełnie inna drużyna), niedokładne podania, brak pomysłu na akcję, "dziurawa" obrona, czego wynikiem wpadły 4 bramki i piłka na tzw. "dzidę" - Tak prezentowała się gra Mamr. Widać było, że to Omulew rozdaje karty w tym spotkaniu. Mamry oddały tylko jeden celny strzał na bramkę! (to trochę za mało). Widzowie obecni na meczu zaczeli wychodzić przed końcem meczu. Słychać było głosy, że takiej gry dawno nie widziano. Inni mówili po prostu: wstyd!

Podsumowując: Trener Koleśnik nie wyciągnął wniosków z lekcji pt. "Znicz Biała Piska". Takie mecze trzeba wygrywać, aby utrzymać się w górnych rejonach tabeli, bo jeśli tak dalej pójdzie to zawitamy do strefy spadkowej i czekać nas będzie "wielki" powrót do okręgówki. Teraz w sobotę czeka nas wyjazd do Nowego Miasta Lubawskiego i okazja, aby zmyć plamę ostatnich dwóch porażek. Czekamy na 3 punkty.