Mamry Giżycko - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kliknij i wejdź

Olimpia Olsztynek-GKS Mamry Giżycko
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kucharz_77 75
2. macwis162 18

Regulamin

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

IV Liga

• autor: OgorGKS, 2009-06-06 19:39
Mamry 0:3  Motor

Mecz z Motorem miał być szansą na zdobycie chociaż 1 punktu, aby w przypadku przegranej Zamku z Błękitnymi, zbliżyć się do ekipy Kurzętnika "na jedną kolejkę". Niestety piłkarze Motoru szybko pokazali, jaka jest różnica między zespołem walczącym o III ligę, a broniącym się przed spadkiem.

Lubawianie byli zespołem pod każdym względem lepszym i zasłużenie wygrali. Pierwsza bramka padła już w początkowych minutach spotkania. Napastnik Motoru wykorzystał niezdecydowanie giżyckiej defensywy i ładnym strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce.
Kilka minut później kontuzji nabawił się Rafał Muranko i konieczna była zmiana bramkarza. Mateusz Bystrzycki nie zdążył się jeszcze dobrze rozgrzać, a już musiał uznać wyższość napastnika z Lubawy, który... wykorzystał niezdecydowanie giżyckiego bramkarza i przelobował go strzałem z dość ostrego kąta.
Wynik został ustalony do przerwy. Lubawianie zdobyli 3. bramkę strzałem głową... również z ostrego kąta. Oba gole obciążają nieco giżyckiego bramkarza.

Po przerwie obydwa zespoły przeprowadziły po kilka ciekawych akcji. Bliżej zdobycia goli byli jednak goście. Piłkarze Mamr próbowali zagrozić bramce Motoru wyprowadzając kontry, jednak ani Kamilowi Stupakowi ani Dawidowi Hamernikowi nie udało się oddać strzału w wydawałoby się idealnych sytuacjach.

Wynik zatem nie uległ zmianie i 3 punkty zostały dopisane do konta Motoru.

W środę mecz w Pasymiu, a w sobotę ostatnie spotkanie na własnym stadionie z GKS Wikielec. Miejmy nadzieję, że zarówno piłkarze jak i kibice pokażą się z jak najlepszej strony. Może to być ostatni mecz w IV lidze... ale nie musi, ponieważ wyniki w wyższych ligach układają się dla nas korzystnie! Zatem do boju! Jest jeszcze 9 punktów do zdobycia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

GKS Mamry GiżyckoGKS Pisa Barczewo