Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

Aktualności

Mamry Giżycko-Sokół Ostróda (Junior Starszy). Relacja LIVE....

• autor: Michno/Surdut, 2010-03-27 11:38
Mamry Giżycko-Sokół Ostróda (Junior Starszy). Relacja LIVE. Koniec meczu. 1:3Zapraszam do śledzenie relacji LIVE meczu naszych Juniorów Starszy w Lidze Wojewódzkiej. Dziś podopieczni trenera Bazydło podejmują drużynę Ostródzkiego Sokoła. Relacja wymaga odświeżania.
-20 Witam Państwa ze stadionu miejskiego w Giżycku i zapraszam na relację LIVE z meczu ligowego Juniorów Starszych. Początek spotkania o godzinie 12:00. Na relację zaprasza Michno.
1' Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęły Mamry. Gospodarze grają dziś w strojach błękitnych. Goście natomiast barwy czerwone.
5' Murawa jest dziś mocno nasiąknięta wodą przez co piłkarze obu drużyn muszą uważać na "kiksy". Gospodarze oddali dwa strzały. Niestety jednak mocno niecelne.
10' Pierwsze minuty pokazują, że mecz jest bardzo wyrównany. Gra toczy się głównie w środku pola.
15' Za nami kwadrans gry. Wciąż jednak bez goli i bez sytuacji podbramkowych.
18' Posiadanie piłki po równo. 50%-50%.
20' Drodzy Państwo. Nie wiem czy to liga wojewódzka czy B Klasa? Obecnie na boisku jedna wielka kopanina i nuda. Zasnąć można. :-)
23' Obraz gry nieco się zmienił. Przy piłce utrzymuje się dłużej drużyna Mamr. Jednak ciężko im rozegrać piłkę w obręb pola karnego Sokoła.
29' GOOOL! Niestety przegrywamy 0-1. Po fatalnym błędzie giżyckiej obrony z paru metrów napastnik Sokoła pakuję piłkę do siatki strzałem po ziemi.
31' Pierwszy celny strzał Mamr. Jednak na posterunku bramkarz gości. Strzał oddany zza pola karnego. Tej akcji brakowało szybkości. Tempo gospodarzy po prostu ślimacze.
36' Coś tam próbujemy robić z tą piłką. Jednak na chwilę obecną przypomina to walenie głową w mur. Goście zdobyli bramkę i teraz starają 'dowieść' prowadzenie do przerwy. Dobrze są poukładani taktycznie.
38' Rzut wolny dla Mamr. Piękne uderzenie Pawła Drażby ze skraju pola karnego jednak swój kunszt pokazał bramkarz Sokoła i z łatwością obronił ten strzał.
41' GOOOL! Wyrównujemy! Po wrzutce z rzutu rożnego do bezpańskiej piłki dopadł Czarek Dobosz i lekkim strzałem z paru metrów w długi róg bramki nie dał szans bramkarzowi gości. 1-1!
45' Sędzi główny kończy pierwszą połowę spotkania. I zaprasza zawodników na przerwę.
46' Piłkarze Sokoła rozpoczęli drugą połowę. Jest pierwsza zmiana w drużynie Mamr. Na boisku pojawił się Krystian Wiszniewski. Zastąpił on Mateusza Zasiadczyka.
51' GOOOL! Piłkarze Sokoła ponownie na prowadzeniu. Po lekkim strzale z pola karnego piłka ląduje w siatce bramkarza Mamr, którym jest dziś Dominik Czajkowski. Ten strzał był do wyjęcia... 1-2!
58' Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne i.... Piłkę wybijają obrońcy Sokoła.
62' Obraz gry wygląda identycznie jak z początku pierwszej połowy. Z wyjątkiem tych dwóch sytuacji to wielka kopanina. Normalnie mam "déjà vu".
66' Rozgrzewkę rozpoczął Tomasz Białach. Szykuje się kolejna zmiana.
67' Rzut wolny dla gości. Strzał z siedemnastu metrów i ładnie wybronił go Dominik Czajkowski.
71' Na trybunach około trzydziestu widzów. Frekwencja więc nie powala na kolana. Mam nadzieję, że na spotkaniu seniorów tych widzów będzie więcej.
72' GOOOL! Rzut karny dla gości. Ewidentny faul w polu karnym i tracimy trzecią bramkę. W tym przypadku sędzia się nie pomylił. Faul był "podręcznikowy". Bramkarz Mamr prawię miał tą piłkę na rękach... 1-3!
73' Wspomniany przeze mnie Tomasz Białach melduje się na boisku. Na ławce rezerwowych usiadł Krzysztof Kwiatkowski.
76' Tymczasem goście przejęli inicjatywę i szukają kolejnych bramek.
81' Blisko zdobycia bramki był Rafał Panaś. Piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę...
82' Na murawie więcej liści niż jesienią. Przecież mamy kalendarzową wiosnę. Fatalne przygotowanie płyty boiska.
85' Mamy zmianę bramkarza. Dominika Czajkowskiego zmienia Jędrzej Zieliński. Ojj chyba popularny "Czaja" podpadł trenerowi w dzisiejszym meczu.
87' Obie jedenastki wyglądają jakby miały dość już gry. Raczej więcej goli nie zobaczymy...
88' A jednak Mamry groźniej atakują drużynę z Ostródy. Dobrze byłoby zmniejszyć chociaż rozmiary porażki.
90' Gol dla Mamr wisi w powietrzu. Ale czy starczy czasu?
90+1' Jednak nie starczyło. Sędzia użył gwizdka po raz ostatni i Sokół zasłużenie wygrywa 1-3. Za uwagę dziękuję Państwu Michno
Autorem relacji był Michno. Surdut natomiast ze stadionu dostarczał mi informacji.
Zdjęcia z dzisiejszego spotkania Juniorów Starszych jak i Seniorów będą dostępne w naszej galerii dziś w godzinach wieczornych.