Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

Aktualności

Porażka mimo dobrej gry

• autor: OgorGKS, 2010-05-01 18:44

Piłkarze GKS Mamry Giżycko ulegli graczom MLKS Znicz Biała Piska 1:2. Czytaj więcej.

Mamry nie grały słabego meczu, stwarzały sobie groźne sytuacje podbramkowe. Mecz stał na stosunkowo dobrym poziomie. W 25 minucie po wyrzucie z autu padł gol na Znicza. Sędzia najpierw gola nie uznał, a po chwili zmienił decyzję. 1-0 dla MLKS-u. Do przerwy wynik meczu się nie zmienił. W 45 minucie 1 zmiane przeprowadziły Mamry. Adamskiego zmienił Chrostowski.W 65 minucie Nieściera zmienił Hamernik. 5 minut później ku radości kibiców gospodarzy Chrostowski zdobył gola na 1-1. Po zdobyciu bramki w zamieszaniu otrzymał również żółtą kartkę. W 78 minucie gola na 1-2 strzelił gracz z Białej Piskiej.. . W 87 minucie drugą żółtą kartke a w rezultacie czerwoną otrzymał Chrostowski. W ostatniej minucie za Biercia wszedł Jagieło. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 dla Znicza. Na meczu pojawili się kibice Znicza w liczbie około 10 głów. Pozdrawiamy p. Prezesa ;)