Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

• autor: Michno, 2010-05-30 10:19

Przedstawiamy zdjęcia , oraz komentarz pomeczowy ze spotkania z Leśnikiem Nowe Ramuki.

Autorką zdjęć i komentarzu jest Budner Izabela. Serdecznie dziękujemy.!

3 punkty zdobyte!!! – większa szansa na utrzymanie w lidze.

W starciu giżyckich Mamr z Ramukami to nasz zespół dyktował warunki gry. Zdecydowanie prezentowaliśmy się dużo lepiej od przeciwników, chociaż mamy świadomość naszych niedostatków. Zanim jednak padła zwycięska bramka sytuacji 100% było bardzo dużo, a to Szymon, Tomek, Karol, Piotrek ….. a piłka za każdym razem przelatywała tuż obok słupków. Już do przerwy wynik powinien być ustalony na min. 5:0. Niestety wciąż brakuje nam skuteczności i celności strzeleckiej. To duża bolączka naszego zespołu na ten czas. W ostatnich minutach spotkania emocje były w dalszym ciągu na pełnych obrotach, każdy miał świadomość o jaką stawkę walczymy i 1:0 po dobitce Dawida Hamernika. Mamy nadzieję, że z każdym spotkaniem będzie coraz lepiej i skuteczniej.

Brawa dla piłkarzy za walkę i cenne zwycięstwo!!!

,,To były dobre zawody w naszym wykonaniu. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym i wygraliśmy zasłużenie. Zafundowaliśmy sobie horror dzięki indolencji strzeleckiej. Mecz trwa ponad 90 minut i nie ma znaczenia w której minucie strzelasz. Liczy się końcowy efekt. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Teraz mecz z Fortuną, która nas goni. Będzie to ciężkie spotkanie, ale postaramy się zdobyć i  przywieźć kolejne trzy punkty.” – powiedział trener Jakub Golak.