- autor: zaba, 2010-07-27 13:10
-
Już wiadomo z kim w lidze wojewódzkej zagrają juniorzy starsi
Oto lista rywali w lidze:CWKS Vęgoria Węgorzewo,MKS Polonia Lidzbark Warmiński,KS Płomień Ełk,KKS Warmia Olsztyn,KS Start Działdowo,OKS 1945 Olsztyn,MKS Mazur Ełk.
W 1 kolejce nasi juniorzy zagrają w Olsztynie rywalem będzie OKS 1945 Olsztyn.
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 21-08-2010/22-08-2010
1 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-08-21 | 14:00 | | |
2 | KS Płomień Ełk | - KS Start Działdowo | 2010-08-21 | 14:00 | | |
3 | OKS 1945 Olsztyn | - GKS Mamry Giżycko | 2010-08-21 | 14:00 | | |
4 | MKS Mazur Ełk | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-08-21 | 14:00 | | |
Kolejka: 2 w dniach 25-08-2010
5 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-08-25 | 14:00 | | |
6 | GKS Mamry Giżycko | - MKS Mazur Ełk | 2010-08-25 | 14:00 | | |
7 | KS Start Działdowo | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-08-25 | 14:00 | | |
8 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - KS Płomień Ełk | 2010-08-25 | 14:00 | | |
Kolejka: 3 w dniach 28-08-2010/29-08-2010
9 | KS Płomień Ełk | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-08-28 | 14:00 | | |
10 | OKS 1945 Olsztyn | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-08-28 | 14:00 | | |
11 | MKS Mazur Ełk | - KS Start Działdowo | 2010-08-28 | 14:00 | | |
12 | KKS Warmia Olsztyn | - GKS Mamry Giżycko | 2010-08-28 | 14:00 | | |
Kolejka: 4 w dniach 04-09-2010/05-09-2010
13 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - GKS Mamry Giżycko | 2010-09-04 | 14:00 | | |
14 | KS Start Działdowo | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-09-04 | 14:00 | | |
15 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - MKS Mazur Ełk | 2010-09-04 | 14:00 | | |
16 | KS Płomień Ełk | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-09-04 | 14:00 | | |
Kolejka: 5 w dniach 08-09-2010
17 | OKS 1945 Olsztyn | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-09-08 | 17:00 | | |
18 | MKS Mazur Ełk | - KS Płomień Ełk | 2010-09-08 | 17:00 | | |
19 | KKS Warmia Olsztyn | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-09-08 | 17:00 | | |
20 | GKS Mamry Giżycko | - KS Start Działdowo | 2010-09-08 | 17:00 | | |
Kolejka: 6 w dniach 11-09-2010/12-09-2010
21 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - KS Start Działdowo | 2010-09-11 | 14:00 | | |
22 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - GKS Mamry Giżycko | 2010-09-11 | 14:00 | | |
23 | KS Płomień Ełk | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-09-11 | 14:00 | | |
24 | OKS 1945 Olsztyn | - MKS Mazur Ełk | 2010-09-11 | 14:00 | | |
Kolejka: 7 w dniach 18-09-2010/19-09-2010
25 | MKS Mazur Ełk | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-09-18 | 14:00 | | |
26 | KKS Warmia Olsztyn | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-09-18 | 14:00 | | |
27 | GKS Mamry Giżycko | - KS Płomień Ełk | 2010-09-18 | 14:00 | | |
28 | KS Start Działdowo | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-09-18 | 14:00 | | |
Kolejka: 8 w dniach 22-09-2010
29 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-09-22 | 17:00 | | |
30 | KS Start Działdowo | - KS Płomień Ełk | 2010-09-22 | 17:00 | | |
31 | GKS Mamry Giżycko | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-09-22 | 17:00 | | |
32 | KKS Warmia Olsztyn | - MKS Mazur Ełk | 2010-09-22 | 17:00 | | |
Kolejka: 9 w dniach 25-09-2010/26-09-2010
33 | KKS Warmia Olsztyn | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-09-25 | 14:00 | | |
34 | MKS Mazur Ełk | - GKS Mamry Giżycko | 2010-09-25 | 14:00 | | |
35 | OKS 1945 Olsztyn | - KS Start Działdowo | 2010-09-25 | 14:00 | | |
36 | KS Płomień Ełk | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-09-25 | 14:00 | | |
Kolejka: 10 w dniach 02-10-2010/03-10-2010
37 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - KS Płomień Ełk | 2010-10-02 | 14:00 | | |
38 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-10-02 | 14:00 | | |
39 | KS Start Działdowo | - MKS Mazur Ełk | 2010-10-02 | 14:00 | | |
40 | GKS Mamry Giżycko | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-10-02 | 14:00 | | |
Kolejka: 11 w dniach 09-10-2010/10-10-2010
41 | GKS Mamry Giżycko | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-10-09 | 14:00 | | |
42 | KKS Warmia Olsztyn | - KS Start Działdowo | 2010-10-09 | 14:00 | | |
43 | MKS Mazur Ełk | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-10-09 | 14:00 | | |
44 | OKS 1945 Olsztyn | - KS Płomień Ełk | 2010-10-09 | 14:00 | | |
Kolejka: 12 w dniach 16-10-2010/17-10-2010
45 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-10-16 | 14:00 | | |
46 | KS Płomień Ełk | - MKS Mazur Ełk | 2010-10-16 | 14:00 | | |
47 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-10-16 | 14:00 | | |
48 | KS Start Działdowo | - GKS Mamry Giżycko | 2010-10-16 | 14:00 | | |
Kolejka: 13 w dniach 23-10-2010/24-10-2010
49 | KS Start Działdowo | - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2010-10-23 | 14:00 | | |
50 | GKS Mamry Giżycko | - CWKS Vęgoria Węgorzewo | 2010-10-23 | 14:00 | | |
51 | KKS Warmia Olsztyn | - KS Płomień Ełk | 2010-10-23 | 14:00 | | |
52 | MKS Mazur Ełk | - OKS 1945 Olsztyn | 2010-10-23 | 14:00 | | |
Kolejka: 14 w dniach 30-10-2010/31-10-2010
53 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński | - MKS Mazur Ełk | 2010-10-30 | 14:00 | | |
54 | OKS 1945 Olsztyn | - KKS Warmia Olsztyn | 2010-10-30 | 14:00 | | |
55 | KS Płomień Ełk | - GKS Mamry Giżycko | 2010-10-30 | 14:00 | | |
56 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | - KS Start Działdowo | 2010-10-30 | 14:00 | | |