Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Administracja strony "skmg.futbolowo.pl" nie ponosi odpowiedzialności, ani nie utożsamia się z ukazywanymi komentarzami. Jeżeli administracja uzna komentarz za niewłaściwy w trybie natychmiastowym zostanie on usunięty bez podawania powodu.

Aktualności

Nasi na innych boiskach

• autor: OgorGKS, 2010-09-12 20:11

Kolejna część sprawozdania z występów Giżycczan na obych boiskach. Poznamy wynik meczu Arka - Widzew oraz pojedziemy do Niecieczy. Zapraszam do lektury.

Jeżeli posiadacie jakieś relacje z występów innych graczy, ciekawostki wysyłajcie do mnie na numer Gadu-Gadu: 6633860.

Arka - Widzew
Stadion: Narodowy Rugby w Gdyni

W tej kolejce stanęli przeciwko sobie dwaj Giżycczanie w dwóch innych drużynach. Marcin Budziński w Arce Gdynia, Łukasz Broź w Widzewie Łódź. 90 minut zagrali obydwaj piłkarze.

W 16 minucie akcja bramkowa zespołu z Łodzi: Z narożnika pola karnego uderzył Oziębała, Witkowski fatalnie odbił piłkę przed siebie, a na to czekał już tylko Sernas i zdobył swoją czwartą bramkę w tym sezonie! Litwina nie udało się w Gdyni zatrzymać! 1-0 dla Widzewa.

15 minut po bramce, rzut wolny dla Arki: W 31. minucie mieliśmy remis. Kolejną świetna piłkę w tym meczu w pole karne posłał Glavina, tym razem z rzutu wolnego, a najwyżej do futbolówki wyskoczył Szmatiuk, ktory precyzyjnym strzałem (piłka odbiła się jeszcze od słupka) pokonał Mielcarza!

Wynik do końca meczy wynik się nie zmienił, Marcin i Łukasz rozegrali pełne 90 minut. Piłkarz Widzewa został ukarany żółtą kartką.

Arka Gdynia - Widzew Łodź 1:1 (1:1)
Bramki: Szmatiuk 30' - Sernas 16'

Arka: Witkowski - Noll, Płotka (33' Rozić), Szmatiuk, Bruma - Bożok, Budziński, Wilczyński, Glavina - Labukas (87' Mawaye), Ivanovski (77' Siemaszko).

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Szymanek, Dudu - Budka (46' Grischok), Panka (78' Grzelak), Pinheiro, Oziębała, Lisowski (72' Grzelczak) - Sernas.

Żółte kartki: Labukas, Bruma, Szmatiuk, Bożok - Broź, Oziębała, Dudu, Panka, Lisowski, Pinheiro

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Kolejarz Stróże
Stadion: w Niecieczy

Przeonosimy się teraz na południe Polski, gdzie doszło do konfrontacji dwóch beniaminków: Bruk-Bet Niecieczy i Kolejarza Stróże.

W meczu 7. kolejki I ligi Kolejarz Stróże przegrał na stadionie w Niecieczy 3:0. Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu gości. W drugiej połowie Kolejarz zagrał lepiej i mecz był bardziej wyrównany, jednak to nie pozwoliło do wygrania spotkania.

45 minut w zespole ze Stróż wystąpił Mateusz Broź, który otrzymał żółtą kartkę.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Kolejarz Stróże 3:0 (1:0)